Diamond Hill and Beach Resort
  • Diamond hill and beach resort

  Diamond Hill and Beach Resort

  Komplex Diamond Hill and Beach Resort rozprostírající se na ploše 34 hektarů je situován ve východní části ostrova Roatán, doposud málo dotčené rozvíjejícím se turistickým ruchem. Skládá se z několika na sebe navazujících pozemků určených k výstavbě domů a potřebného zázemí.

 • Příroda a soukromí

  Příroda a soukromí

  Koncepce projektu je zaměřena především na soukromí a přírodu. Jednotlivé pozemky resortu jsou součástí tropické zahrady a zaručují bezpečí a naprosté soukromí. První část již vybudovaného projektu byla oceněna jako nejlepší projekt na ostrově s respektem k přírodě a prostředí, ve kterém vznikl.

 • Působivá scenérie Karibiku

  Působivá scenérie Karibiku

  Projekt je architektonicky zpracován v souladu s místním prostředím maximálně respektující okolní terén a přírodu. Vhodný tvar terénu, který se terasovitě zvedá až na hranici národního parku Port Royal, zaručuje u většiny pozemků krásný výhled na moře s působivou scenérií tropického ostrova.

 • Bezpečí pro vaše nemovitosti

  Bezpečí pro vaše nemovitosti

  Velmi důležitý je systém řízení, ostrahy a správy projektu, kde je o všechny nemovitosti trvale postaráno bez ohledu na to, jak často majitel ostrov navštěvuje.

 • Relaxace a pohoda

  Relaxace a pohoda

  Koupání a relaxace na břehu Karibského moře je v dosahu procházky na pláže Paya Bay, kde je také možnost občerstvení a běžného servisu rekreačního resortu. Zde je možné trávit krásné chvíle na některé z písečných pláží na zimní dovolené nebo si zde užívat trvalý pobyt v příjemném a zdravém prostředí s přáteli a krajany.

 • Kompletní zázemí

  Kompletní zázemí

  Přímo v resortu se nachází Diamond Hill Restaurant a od začátku roku 2019 je možné využívat nový infinity bazén s barem. Zároveň připravujeme k využití novou soukromou pláž.

 • STAŇTE SE
  SOUČÁSTÍ
  PROJEKTU!Výstavba druhé části projektu

První část s názvem Diamond Hill je již úspěšně vyprodána, v současné době probíhá výstavba další části tohoto budoucího komplexu s názvem Diamond Sunny Hill, ve které zbývá jen pár posledních pozemků.

Plánek pozemků
Roatán pozemky
Nemovitosti v Karibiku
Domy na prodej ostrov Roatán
Nemovitosti u Karibského moře na prodej
Prodej domů na ostrově Roatán