Osobité kouzlo Roatánu

Ideální podnebí dělá z ostrova perfektní destinaci pro Vaši dovolenou v kteroukoliv roční dobu. Díky přírodnímu bohatství má Roatán osobité a nezaměnitelné kouzlo. Určitě si ho zamilujete! • Ostrov Roatán na mapě

  Ostrov Roatán

  Ostrov Roatán se nachází v Karibském moři a je nejrozlehlejším ze všech honduraských ostrovů. Na délku měří téměř 70 km a v nejširším místě přibližně jen 5 km. Je to celoročně zelený ostrov s hornatým středem po celé délce ostrova.

 • Bezpečí na ostrově Roatán

  Bezpečí na ostrově

  Na rozdíl od pevniny Hondurasu je ostrov Roatán poklidným místem, kde je minimální kriminalita. Místní obyvatelé jsou přátelští a vstřícní. Je zde naprosto rozdílná kultura než na pevnině a vyšší míra vzdělání. Přestože je úředním jazykem španělština, na celém ostrově se bez problémů domluvíte anglicky.

 • Výborná zdravotní péče na ostrově Roatán

  Výborná zdravotní péče

  Díky přílivu turistů bylo na ostrově vybudováno špičkové zdravotní zařízení, které je označováno jako nejlepší nemocnice ve Střední Americe.

 • Zhodnocení pro Vaše nemovitosti v Karibiku

  Zhodnocení pro Vaše nemovitosti

  U nemovitostí na Roatánu dochází k dobrému zhodnocení, protože s pokračující výstavbou a omezeným počtem stavebních parcel stoupá jak zájem investorů, tak reálná tržní cena.

 • Cesta na ostrov Roatán

  Cesta na Roatán

  Díky mezinárodnímu letišti se na Roatán dostanete jednoduše běžnými leteckými spoji. Většinou se odlétá z Prahy nebo Mnichova, popřípadě Vídně. Přestup je v USA nebo El Salvadoru. Nově se také létá přes Panamu.

 • Ostrov Roatán je tropický ráj

  Tropický ráj

  Roatán je celoročně zeleným ostrovem s bujnou vegetací. Díky ideálnímu podnebí a pravidelným srážkám je i v období sucha stále rozkvetlou zahradou. Ideální dobou k pobytu je únor až září, kdy je téměř stále hezky. Teploty se v tomto období pohybují mezi 27 až 32 °C.

 • PŘILEŤTE
  ZA NÁMI
  DO RÁJE!Ostrov Roatán je ideálním místem nejen pro Vaši odpočinkovou dovolenou, ale díky přírodnímu bohatství a skvělému podnebí se zde dají provozovat celoročně nejrůznější aktivity.

Potápění a šnorchlování

K Roatánu zasahuje druhý největší korálový útes na světě, hned po Australském Great Barrier Reef. Roatán je tedy ideální destinací pro šnorchlování i potápění.

Více

Návštěva West Bay

West Bay se na rozdíl od našeho resortu nachází na komerční části ostrova. Naleznete zde spoustu plážových barů, obchodů a dalších lákadel pro turisty. West Bay Beach se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží na světě.

Koupání s delfíny

Krásným zážitkem, který si můžete odvézt ze své dovolené, je koupání nebo potápění s delfíny.

Více

Výlety lodí

Roatán skrývá nejrůznější zákoutí, která nejsou dostupná suchou nohou. Bez problémů si můžete pronajmout místního průvodce, který Vám ukáže například mangrovníkové kanály nebo okolní ostrovy a ostrůvky.

Vodní sporty

Roatán nabízí skvělé podmínky pro windsurfing, kitesurfing, freediving, kayaking a další vodní sporty.