Diamond infinity pool, bar & bistro

V horní části našeho resortu se nachází unikátní infinity bazén s barem a bistrem nabízející krásný výhled na tropickou krajinu Roatánu. Vychutnejte si Váš oblíbený drink nebo steak v nezapomenutelném prostředí!


V bazénu srdečně vítáme jak obyvatele resortu, tak širokou veřejnost. Vstup je zpoplatněn $15 na den (které je možno prokonzumovat na baru), děti do 5 let mají vstup zdarma. Rezervace je možná na telefonu +504 8920-8545, nebo nám napište na Facebooku.

po-ne: 10.00-17.00

Infinity pool

Diamond Pool je moderní typ bazénu s přelivem, kdy voda dosahuje k samotnému okraji a volně odtéká do přelivových žlábků, což vytváří překrásný infinity vzhled vodní plochy. Teplota vody dosahuje 26° - 32° C a délka bazénu je 36 m.

Prohlédnout galerii
+ Stavíme domy v Karibiku

Bar

Celou částku zaplacenou při vstupu do bazénu je poté možno ve stejný den využít ke konzumaci v bazénovém baru, který vám nabízí široký výběr drinků a občerstvení.

Prohlédnout galerii
+ Diamond infinity pool, bar & bistro

Bistro

Bistro je zaměřeno na karibskou kuchyni, kde si můžete pochutnat a vybrat z mnoha lákavých pokrmů od čerstvých ryb, specialit z mořských plodů až po steaky z venkonvího grilu a chutné dezerty.

Prohlédnout galerii
+ Diamond infinity pool, bar & bistro