Karibská pláž na dosah

10 minut autem od našeho resortu se nachází nádherná Camp Bay pláž s čističkou vodou a plná kokosových palem. Přibližně 200 metrů od brány našeho resortu se nachází překrásná divoká pláž Paya Beach.

Pláže na Roatánu se vyznačují jemným bílým pískem a překrásnými západy slunce. Málo která však má takové kouzlo jako Camp Bay, nehledě na to, že je po většinu roku liduprázdná.

Kontaktujte nás

Pláž Camp Bay

10 minut od našeho resortu se nachází Camp Bay pláž plná kokosových palem. Je to přírodní ráj s čističkou vodou, krásnou přírodou a bílým pískem. Grilování s rodinou a přáteli, drinky, šnorchlování, jízda na koni, odpočinek, relax, to vše můžete zažít právě na této pláži.

Pláž jen pro Vás

V průběhu roku 2017 jsme započali s přípravou k využití nové soukromé pláže, bezplatné pro rezidenty Diamond Hill a Sunny Hill. Pláž se nachází v severní části ostrova asi 10 minut autem od našeho resortu.

Paya Bay Resort

Pro rezidenty Diamond Hill jsou na této pláži k dispozici lehátka zdarma. V zadní části Paya Bay se nachází plážový a wellness resort, který nabízí kompletní servis - plážový bar, restauraci, nudistickou pláž, lekce jógy a další.